Bursa’nın Global Markası NETTECH’ den dev açılış.
25 Mart 2019
Franchise ve Bayilik yöneticimiz Hasan Hüseyin AKKAN’a mutluluklar diliyoruz.
31 Mart 2019

Nettech’ten dev açılış

Telekomünikasyon, teknoloji ve iletişim sektörlerinde çeyrek asırlık tecrübesiyle var olan Nettel Group bünyesinde 2002’den bu yana faaliyet gösteren Nettech, Niltim’deki mağaza ve merkez ofisinin açılışını Bursa protokolünün katılımıyla gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Nettel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, “Türk markası algısını global pazarlarda yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

Ülke genelindeki 4 bine yakın bayi ve iş ortağının yanı sıra 27 bin farklı çeşit ürün yelpazesiyle hizmet sunan Nettech, Niltim’deki mağaza ve merkez ofisinin açılışını yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Açılışa; AK Parti Bursa Milletvekilleri Muhammet Müfit Aydın, Ahmet Kılıç, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Cumhur İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Millet İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Saadet Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı Dr. Sadettin Sadi Sesli ve çok sayıda davetli katıldı.

6 ülkede 180 farklı noktaya dağıtım… 

Bundan 22 yıl önce işe Soydaş Pazarı’ndaki 9 metrekarelik bir dükkân ile başladıklarını hatırlatan Nettel Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Refik Selik, “1997 yılında Soydaş Pazarı’ndaki bir dükkânda başlayan yolculuğumuza, bugün 100’ün üzerinde çalışan, 12 mağaza, 4000’e yakın bayi ve iş ortağı ile devam ediyoruz.  Avrupa’da 6 ülkede toplam 180 farklı noktada ürünlerimizi tüketicilerle buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

“Türk markası algısını yükselteceğiz”

Merkez ofisleriyle sektörde yüksek standartlarda üretim ve satış anlayışını ilke edinmiş global bir marka olma yolunda önemli bir adım attıklarını ifade edem Selik, “Bursamızın ve ülkenin potansiyeline her zaman inanmış bir firma olarak çeyrek asra dayanan tecrübemiz ile Türk markası algısını global pazarlarda yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Merkez ofisimiz ile de ülkemizi her platformda en iyi şekilde temsil etmeyi sürdürecek, Türkiye’nin kısa, orta ve uzun vadeli ekonomik hedeflerine katkı koymaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Bursa Milletvekilleri Muhammet Müfit Aydın, Ahmet Kılıç, Nilüfer Belediye Başkan Vekili Adil Kayaoğlu, Cumhur İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Necati Şahin, Millet İttifakı Nilüfer Belediye Başkan Adayı Turgay Erdem, Saadet Partisi Yıldırım Belediye Başkan Adayı Dr. Sadettin Sadi Sesli’nin de birer selamlama konuşması yaptığı programda açılış kurdelesi dualarla kesildi.


http://kentgazetesi.com/nettech-ten-dev-acilis/69219/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir